Enea MVP 1. kolejki dla Jaszy Szajrycha

Jasza Szajrych, 21-letni zawodnik beniaminka WKS Grunwald Poznań, zdobył dwa wartościowe punkty i walnie przyczynił się do zwycięstwa swojego klubu w pojedynku z WKT Mera Warszawa 5:1, za co został uznany Enea MVP pierwszej kolejki rozgrywek LOTTO SuperLIGI 2023.

Jasza błysnął w meczu singlowym przeciwko drugiej rakiecie w kraju, notowanemu na 201. pozycji w rankingu ATP, Danielowi Michalskiemu. Do wygrania pierwszego seta wystarczyła mu przewaga jednego przełamania (6:3). W drugim secie wyraźnie dominował rywal (1:6), ale ostatnie słowo należało do tenisisty "Wojskowych", który po zaciętej walce wygrał w
    super tie-breaku 10:8.

Drugi punkt dorzucił w parze z Karolem Drzewieckim, wygrywając z deblem Oskar Grzegorzewski / Maks Samajłowicz 6:1 6:4.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Nagrodę MVP LOTTO SuperLIGI przyznaje Kapituła w składzie:
    Danuta Dmowska-Andrzejuk - prezes zarządu SuperLiga S.A.
    Artur Bochenek - wiceprezes zarządu SuperLiga S.A.
    Grzegorz Wójcik - komisarz SuperLIGI

MVP (od angielskiego Most Valuable Player) to formuła przyznawania nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.