forBET sponsorem tenisowej Lotto SuperLIGI

  forBET sponsorem tenisowej Lotto SuperLIGI

  Trzy poziomy rozgrywkowe, kilkanaście klubów, kilkudziesięciu tenisistów i z doskoku czołowe gwiazdy rankingu ATP i WTA – tak w skrócie wyglądają plany polskiej, tenisowej Lotto SuperLIGI! forBET został Sponsorem Głównym tej imprezy i posiada prawo na wyłączność do wystawienia oferty zakładów. Pierwsze mecze już w maju!

  - Tenisowa Lotto SuperLIGA to projekt, jakiego brakowało na polskim rynku. Rozgrywki stworzą polskim zawodnikom warunki do rywalizacji na wysokim poziomie, bez konieczności podróżowania za granicę. Trzy poziomy rozgrywkowe sprawią, że ogrywać mogą się zawodnicy na różnym etapie kariery, przede wszystkim młodzież – powiedziała Danuta Dmowska-Andrzejuk, prezes SuperLIGI, na poniedziałkowej konferencji prasowej.

  Spotkanie z mediami było okazją do zaprezentowania sponsorów. forBET został Sponsorem Głównym cyklu i Sponsorem Tytularnym 1. i 2. Ligi. Bukmacher przez cały sezon wystawiać będzie ekskluzywną ofertę zakładów, niedostępną nigdzie indzie.

  - forBET od lat angażuje się w polski tenis. Wspieraliśmy turniej WSG Open, Fundację WSG, Polski Związek Tenisowy, Narodowe Dni Tenisa oraz byliśmy obecni przy meczu tenisowym Polska – Czechy w grudniu 2021 w Zielonej Górze – wylicza prezes forBETu Paweł Majewski.

  - SuperLIGA to jednak projekt większego kalibru, dający nam możliwość szerokiego dotarcia do tenisowej publiczności. Będziemy wspierać organizatorów, by udało się zrealizować ambitne plany, bo wszyscy na tym zyskamy. Nie tylko biznesowo, bo przede wszystkim liczy się rozwój polskiego tenisa – dodaje prezes forBETu.

  Lotto SuperLIGA reklamuje się hasłem „najmocniejsza liga na świecie”, a plany organizatorów są bardzo ambitne. Celem jest osiągnięcie wyższej renomy, niż liga czeska czy niemiecka, gdzie w okresie przygotowawczym startują czołowe gwiazdy Touru.

  - Wierzę, że będziemy w stanie zaproponować stawki, które będą atrakcyjne dla gwiazd tenisa. W okresie przygotowawczym możemy być konkurencją dla turniejów pokazowych na Bliskim Wschodzie. Na to przyjdzie jeszcze czas, na razie skupiamy się na dobrym starcie i rywalizacji o tytuł Drużynowego Mistrza Polski – zapewnia wiceprezes SuperLIGI Artur Bochenek.

  Rozgrywki wystartują 29 maja. Występu w najwyższej klasie rozgrywkowej mogą być pewni: Górnik Bytom, BKT Advange Bielsko-Biała, AZS Poznań, CKT Grodzisk Mazowiecki, Park Tenisowy Olimpia Poznań i UKS Beskidy Ustroń.

  Najciekawsze wydarzenia sportowe, w tym mecze Lotto SuperLIGI, możesz obstawiać na stronie www.iforbet.pl.

   

   

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama