Jerzy Janowicz

  Jerzy Janowicz MVP II kolejki LOTTO SuperLIGI

  Rozegrał świetny mecz przeciwko Davidowi Poljakowi, a potem razem z Łukaszem Kubotem nie dał szans deblowi Poljak / Kolar. Był najjaśniejszym punktem swojej drużyny w Spotkaniu Kolejki, określonym historycznie "Starciem Tytanów". Zawodnik CKT Grodzisk Mazowiecki, Jerzy Janowicz, został MVP drugiej kolejki rozgrywek LOTTO SuperLIGI.

  Z Poljakiem przeszedł Janowicz ciężki bój, ale to on triumfował w drugim secie. Z Łukaszem Kubotem po raz pierwszy zagrali debla, ale i po tym meczu obydwaj mogli wznieść ręce w geście triumfu. W rozegranym 5 maja spotkaniu CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała Jerzy Janowicz był zdecydowanie wybijającym się zawodnikiem wielkiej rywalizacji.

  - Bardzo dziękuję - skomentował przyznanie mu tytułu MVP Jerzy Janowicz. Skromnie, spokojnie, w końcu to zawodnik, który w swoim sportowym życiu rywalizował z najmocniejszymi rakietami światowego tenisa. - Mam zamiar zagrać jeszcze wiele spotkań dla CKT. A jak będzie ze wspólnym graniem z Łukaszem? To była decyzja, która była wymogiem chwili, ale zobaczymy, w którą stronę to pójdzie - tak Jerzy Janowicz podsumował historyczny, pierwszy swój mecz w parze z Łukaszem Kubotem.

  W ostatnią niedzielę oglądanie Janowicza było czystą przyjemnością. Pewny w swych wyborach, wciąż imponujący potężnym serwisem, dążący do efektownych zakończeń gemów. Nie brakowało oklasków i komentarzy, że to właśnie taki Jerzy Janowicz, na jakiego od dłuższego już czasu czeka tenisowa Polska.

  Jurek - gratulujemy tytułu MVP, gratulujemy kolejnego zwycięstwa w LOTTO SuperLIDZE i... czekamy na więcej!

   

  Nagrodę MVP LOTTO SuperLIGI przyznaje Kapituła w składzie:
  Danuta Dmowska-Andrzejuk - prezes zarządu SuperLiga S.A.
  Artur Bochenek - wiceprezes zarządu SuperLiga S.A.
  Mirosław Skrzypczyński - prezes Polskiego Związku Tenisowego
  Grzegorz Wójcik - komisarz SuperLIGI

   

  MVP (od angielskiego Most Valuable Player) to formuła przyznawania nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.

   

   

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama