Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz MVP II kolejki LOTTO SuperLIGI

Rozegrał świetny mecz przeciwko Davidowi Poljakowi, a potem razem z Łukaszem Kubotem nie dał szans deblowi Poljak / Kolar. Był najjaśniejszym punktem swojej drużyny w Spotkaniu Kolejki, określonym historycznie "Starciem Tytanów". Zawodnik CKT Grodzisk Mazowiecki, Jerzy Janowicz, został MVP drugiej kolejki rozgrywek LOTTO SuperLIGI.

Z Poljakiem przeszedł Janowicz ciężki bój, ale to on triumfował w drugim secie. Z Łukaszem Kubotem po raz pierwszy zagrali debla, ale i po tym meczu obydwaj mogli wznieść ręce w geście triumfu. W rozegranym 5 maja spotkaniu CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała Jerzy Janowicz był zdecydowanie wybijającym się zawodnikiem wielkiej rywalizacji.

- Bardzo dziękuję - skomentował przyznanie mu tytułu MVP Jerzy Janowicz. Skromnie, spokojnie, w końcu to zawodnik, który w swoim sportowym życiu rywalizował z najmocniejszymi rakietami światowego tenisa. - Mam zamiar zagrać jeszcze wiele spotkań dla CKT. A jak będzie ze wspólnym graniem z Łukaszem? To była decyzja, która była wymogiem chwili, ale zobaczymy, w którą stronę to pójdzie - tak Jerzy Janowicz podsumował historyczny, pierwszy swój mecz w parze z Łukaszem Kubotem.

W ostatnią niedzielę oglądanie Janowicza było czystą przyjemnością. Pewny w swych wyborach, wciąż imponujący potężnym serwisem, dążący do efektownych zakończeń gemów. Nie brakowało oklasków i komentarzy, że to właśnie taki Jerzy Janowicz, na jakiego od dłuższego już czasu czeka tenisowa Polska.

Jurek - gratulujemy tytułu MVP, gratulujemy kolejnego zwycięstwa w LOTTO SuperLIDZE i... czekamy na więcej!

 

Nagrodę MVP LOTTO SuperLIGI przyznaje Kapituła w składzie:
Danuta Dmowska-Andrzejuk - prezes zarządu SuperLiga S.A.
Artur Bochenek - wiceprezes zarządu SuperLiga S.A.
Mirosław Skrzypczyński - prezes Polskiego Związku Tenisowego
Grzegorz Wójcik - komisarz SuperLIGI

 

MVP (od angielskiego Most Valuable Player) to formuła przyznawania nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama