LOTTO SuperLIGA z nowym partnerem

LOTTO SuperLIGA z nowym partnerem

Do grona partnerów biznesowych LOTTO SuperLIGI, jedynej na świecie w pełni zawodowej ligi tenisa, dołączył Mykola Udianskyi, jedna z najbardziej wpływowych osób na globalnym rynku kryptowalut.

Tegoroczna edycja LOTTO SuperLIGI zakończyła się sukcesem sportowym oraz organizacyjnym, ale jej właściciele myślą już o dalszym rozwoju tego unikalnego na skalę światową projektu tenisowego. Z końcem sezonu szeregi partnerów biznesowych LOTTO SuperLIGI zasilił jeden z najbardziej znanych i szanowanych ukraińskich przedsiębiorców – Mykola Udianskyi. Z racji swojego doświadczenia oraz prowadzonej, międzynarodowej działalności biznesowej, nowy partner będzie doskonałym ambasadorem projektu przy wprowadzaniu go na globalne rynki.

Mykola Udianskyi od lat działa w branży cyfrowej oraz blockchain. Jest współzałożycielem firmy Prof-IT Blockchain Technology – jednego z pionierów na rynku rozwiązań typu blockchain. Za swoje osiągnięcia w rozwoju tej dziedziny został w 2022 roku nagrodzony w Cannes tytułem „Best Digital Currency Influencer 2022” podczas WIBA (World Influencers and Bloggers) Awards.  Mykola jest współzałożycielem i właścicielem czterech giełd kryptowalut znajdujących się w światowym TOP-100 według kapitalizacji rynkowej. Według rankingu Forbes, znalazł się wśród 100 najbogatszych Ukraińców. Jest również Konsulem Honorowym Rumunii w Charkowie.

Jestem podekscytowany możliwością współpracy z zarządem SuperLIGI S.A. Wierzę, że moje relacje biznesowe oraz doświadczenie we wspieraniu innych, dużych projektów sportowych okażą się pomocne i pozwolą nadać projektowi LOTTO SuperLIGI jeszcze szybszy rozwój, a także wprowadzić go na szersze, globalne wody  – powiedział Mykola Udianskyi.

W podobnym tonie wypowiada się zarząd SuperLIGA S.A.

Cieszymy się, że nasz projekt zaczyna przyciągać partnerów z zagranicy. Tenis doskonale współgra z biznesem, przynosząc wymierne korzyści obu stronom. Dzięki wsparciu osób takich jak Mykola, będziemy mogli zwiększyć rozpoznawalność LOTTO SuperLIGI na arenie międzynarodowej, co będzie skutkować szybszym rozwojem marketingowym, ale również wyższym poziomem sportowym samych rozgrywek – przekonywał Artur Bochenek, wiceprezes zarządu SuperLIGA S.A.

 

Przypomnijmy, że w zakończonym w ostatni weekend turnieju LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23 po złoto sięgnęła drużyna BKT Advantage Bielsko-Biała. Srebro wywalczył OSAVI TENNIS TEAM Kalisz, a brąz powędrował do CKT Grodzisk Mazowiecki.

 

Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy. W gronie sponsorów znaleźli się również: PZU, Enea, Kanga, Recman oraz enel-sport. Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

foto: Piotr Kucza / Jacek Prondzynski

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama