Weronika Falkowska

Enea MVP 3. Kolejki Weronika Falkowska

Podczas historycznego spotkania LOTTO SuperLIGI, o którego wyniku pierwszy raz w historii rozgrywek zadecydował mikst, na kort wyszła trzy razy. Zagrała w meczach gry pojedynczej, podwójnej i podwójnej mieszanej, wygrywając każdy z nich.

Trzy punkty, które swoją grą zapewniła Górnikowi, zadecydowały również o decyzji Kapituły. Zawodniczka KS Górnik Bytom, Weronika Falkowska, została Enea MVP trzeciej kolejki rozgrywek LOTTO SuperLIGI.

Ze zwycięstwem w singlu nie miała żadnych problemów, pokazała solidną grę i pewnie pokonała zawodniczkę KT KUBALA Ustroń Julię Oczachowską. W grze deblowej w parze z Bergler zmierzyły się z duetem Leśniak / Oczachowska. Mimo zaciętego boju i zwycięstwa nie zapewniło to triumfu Górnikowi. O zwycięstwie miał zadecydować mecz gry podwójnej mieszanej… Choć pierwszy set Weronika w parze z Wojtkiem Markiem wygrali bez problemu, w drugim secie zrobiło się gorąco. Ostatecznie jednak to KS Górnik Bytom zdobył punkt i całe spotkanie wygrał 4:3.

Weronika - gratulujemy tytułu Enea MVP, gratulujemy kolejnego zwycięstwa w LOTTO SuperLIDZE i... czekamy na więcej!

Nagrodę Enea MVP LOTTO SuperLIGI przyznaje Kapituła w składzie:
    Danuta Dmowska-Andrzejuk - prezes zarządu SuperLiga S.A.
    Artur Bochenek - wiceprezes zarządu SuperLiga S.A.
    Mirosław Skrzypczyński - prezes Polskiego Związku Tenisowego
    Grzegorz Wójcik - komisarz SuperLIGI

MVP (od angielskiego Most Valuable Player) to formuła przyznawania nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.