SuperLIGA S.A

  SuperLIGA S.A. ogłasza strategiczne decyzje i powołanie Rady Doradczej

  SuperLIGA S.A., zarządzająca LOTTO SuperLIGA, ogłosiła powołanie Rady Doradczej. Decyzja ta została podjęta po spotkaniu z Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy, przedstawicielami Rady Nadzorczej oraz konsultacjach środowiskowych.

   

  W skład początkowy Rady Doradczej wchodzą eksperci ze społeczności tenisowej:

  Piotr Szczypka (BKT Advantage Bielsko-Biała),

  Aleksander Panfil (KT KUBALA Ustroń),

  Michał Domański (WKT MERA Warszawa),

  Jacek Muzolf (AZS Poznań).

   

  Zadaniem Rady jest doradzanie Zarządowi SLSA, współpraca nad kierunkami rozwoju, omawianie bieżących spraw oraz podejmowanie tematów ważnych dla dyscypliny. Planowane jest rozszerzenie Rady do 7 osób, a pierwsze spotkanie, mające na celu omówienie planu i zakresu działania, zaplanowano jeszcze na miesiąc luty. Inicjatywa ta podkreśla zaangażowanie SuperLIGA S.A. w rozwój tenisa w Polsce, promowanie wzrostu i wprowadzanie innowacji.

  Aby zapewnić pełną przejrzystość i umożliwić wszystkim zainteresowanym śledzenie postępów w pracach Rady Doradczej, SuperLIGA S.A. zobowiązuje się do regularnego informowania o wszystkich działaniach i inicjatywach podejmowanych przez Radę na oficjalnej stronie internetowej organizacji www.sliga.org. Zachęcamy do regularnych odwiedzin strony, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i osiągnięciami, które przyczyniają się do rozwoju tenisa w Polsce.

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama