forBET 1.LIGA

  Złotoryja lepsza w derbach Dolnego Śląska w forBET 1.LIDZE

  ZTT BAZALT Złotoryja zaczęła sezon od wyjazdowego zwycięstwa nad TIM GWARDIA Wrocław. W drugim spotkaniu COME-ON Wrocław oddał mecz walkowerem z KT GAT Gdańsk, który został liderem tenisowych rozgrywek forBET 1.LIGI.  KT Royal Zielona Góra pauzował.

  Już w pierwszej kolejce forBET 1.LIGI, która jest bezpośrednim zapleczem LOTTO SuperLIGI (Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie), doczekaliśmy się derbów Dolnego Śląska. Bliska w ubiegłym sezonie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej ekipa TIM GWARDIA Wrocław zmierzyła się u siebie z lokalnym rywalem – ZTT Bazalt Złotoryja. Spotkanie z powodu deszczowej aury zostało przeniesione do hali, w której lepiej czuli się goście. Po dwóch meczach singlowych kobiet na tablicy widniał wynik 1:1. Decydującym momentem były gry pojedyncze mężczyzn. Marcel Zieliński  z ZTT pokonał Juliusza Bienkiewicza 6:2, 6:2. Swój mecz singlowy wygrał również jego kolega klubowy Sebastian Brzeziński, który po kapitalnej walce ograł Kacpra Szymkowiaka 1:6, 6:3, 12:10. 

  Pierwszy pojedynek deblowy wygrały zawodniczki gości - Ewa Czapulak i Zuzanna Kubacha. Dwie tegoroczne maturzystki pokonały parę gospodarzy Martyna Śrutwa – Katarzyna Wysoczańska 6:3, 6:3 i zapewniły ostateczny triumf swojej drużynie.

  TIM Gwardia Wrocław – ZTT BAZALT Złotoryja 2:4

  Drugie spotkanie nie doszło do skutku. COME-ON Wrocław oddał mecz wyjazdowy z KT GAT Gdańsk walkowerem. Pauzował zespół KT Royal Zielona Góra.

  Druga kolejka spotkań forBET 1.LIGI odbędzie się w najbliższą niedzielę (14 maja). ZTT BAZALT Złotoryja zmierzy się z KT Royal Zielona Góra, a w derbach Wrocławia powalczą o wygraną ekipy COME-ON i TIM GWARDIA.

  Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka forBET Zakłady Bukmacherskie.

   

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama