KLUBY

    LOTTO SuperLIGA

    WKT MERA Varšava

    WKT MERA Varšava

    Lotto SuperLiga
    Rozpis zápasů WKT MERA Varšavské ligy
    FRONTA
    DATUM
    TÝM
    ODJEZD / DOMŮ
    1
    29. května 2022
    OSAVI TENNIS TEAM Kalisz
    VÝLET
    2
    5. června 2022
    PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań
    DŮM
    3
    3. července 2022
    AZS TENIS Poznaň
    DŮM
    4
    17. července 2022
    KT KUBALA Ustron
    DŮM
    5
    31. července 2022
    KS GÓRNIK Bytom
    VÝLET
    6
    7. srpna 2022
    BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała
    DŮM
    7
    14. srpna 2022
    CKT Grodzisk Mazowiecki
    VÝLET
    Výsledky ligového utkání 1. kola
    obrazOSAVI TENNIS TEAM Kalisz 2
    obrazWKT MERA Varšava 4
    obrazMartyna Zaremba 2 0   0
    obrazDaria Snigur 6 6   2
     
    obrazKarolina Bartusek 4 2   0
    obrazAleksandra Zuchańska 6 6   2
     
    obrazPetr Hajek 6 3 6 1
    obrazRoberto Marcora 4 6 10 2
     
    obrazPiotr Gryńkowski 6 2 10 2
    obrazMichal Mikula 1 6 8 1
     
    obrazZaremba / Bartusek 2 1   0
    obrazSnigur / Zuchańska 6 6   2
     
    obrazGryńkowski / Hajek 6 2 10 2
    obrazMarcora / Pawlak 4 6 6 1
    Výsledky ligového utkání 2. kola
    obrazWKT MERA Varšava 4
    obrazPARK TENISOWY OLIMPIA Poznań 2
    obrazUrszula Radwańska 6 3 12 2
    obrazKamilla Bartone 0 6 10 1
     
    obrazAleksandra Zuchańska 6 6   2
    obrazAnna Korzeniak 2 1   0
     
    obrazDaniel Michalski 62 4   0
    obrazAldin Setkic 77 6   2
     
    obrazLuca Vanni 6 6   2
    obrazJurgen Zopp 4 4   0
     
    obrazA. Radwańska / U. Radwańska 6 6   2
    obrazBartone / Soboleva 3 4   0
     
    obrazMichalski / Vanni 3 65   0
    obrazSetkic / Zopp 6 77   2
    Výsledky ligového utkání 3. kola
    obrazWKT MERA Varšava 5
    obrazAZS TENIS Poznaň 1
    obrazKristina Kucova 6 6   2
    obrazWiktoria Rutkowska 3 2   0
     
    obrazUrszula Radwańska 6 6   2
    obrazSylwia Zagórska 2 2   0
     
    obrazDaniel Michalski 6 4 10 2
    obrazPrzemysław Michocki 1 6 7 1
     
    obrazLuca Vanni 6 6   2
    obrazDawid Taczała 1 3   0
     
    obrazKucova / Zuchańska 3 4   0
    obrazRutkowska / Zagórska 6 6   2
     
    obrazMichalski / Vanni 6 5 10 2
    obrazMichocki / Taczala 3 7 2 1
    Výsledky ligového utkání 4. kola
    obrazWKT MERA Varšava 1
    obrazKT KUBALA Ustron 5
    obrazUrszula Radwańska 6 6   2
    obrazNatalia Siedliska 3 2   0
     
    obrazAleksandra Zuchańska 4 1   0
    obrazMarta Leśniak 6 6   2
     
    obrazDaniel Michalski (k) 0 -   0
    obrazLukáš Rosol 2 -   2
     
    obrazMichal Mikula 0 64   0
    obrazPavel Ciaś 6 77   2
     
    obrazRadwańska / Koralnik 2 4   0
    obrazSiedliska / Leśniak 6 6   2
     
    obrazFyrstenberg / Mikula 63 1   0
    obrazRosol / Ciaś 77 6   2
    Výsledky ligového utkání 5. kola
    KS GÓRNIK BytomKS GÓRNIK Bytom 2
    WKT MERA VaršavaWKT MERA Varšava 4
    obrazDaria Lopatetska 2 1   0
    obrazDaria Snigur 6 6   2
     
    obrazZuzanna Bednarz 1 4   0
    obrazUrszula Radwańska 6 6   2
     
    obrazVít Kopřiva 6 6   2
    obrazDaniel Michalski 3 2   0
     
    obrazVojtek Marek 4 6 8 1
    obrazLuca Vanni 6 1 10 2
     
    obrazBednarz / Lopatetska 4 2   0
    obrazU. Radwańska / Snigur 6 6   2
     
    obrazKopřiva / Marek 64 3   2
    obrazMichalski / Vanni (k) 77 0   0
    Výsledky ligového utkání 6. kola
    WKT MERA VaršavaWKT MERA Varšava 2
    BKT VÝHODA Bielsko-B.BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała 4
    obrazUrszula Radwańska 4 2   0
    obrazKatarzyna Kawa 6 6   2
     
    obrazAleksandra Zuchańska 3 1   0
    obrazViktorie Kuzmové 6 6   2
     
    obrazDaniel Michalski 2 3   0
    obrazLucas Lacko 6 6   2
     
    obrazLuca Vanni 6 6   2
    obrazMichal Dembek 4 4   0
     
    obrazA. Radwańska / U. Radwańska 5 2   0
    obrazKáva / Kuzmová 7 6   2
     
    obrazFyrstenberg / Vanni 2 79 10 2
    obrazDembek / Rajski 6 67 8 1
    Výsledky ligového utkání 7. kola
    CKT Grodzisk MazowieckiCKT Grodzisk Mazowiecki 4
    WKT MERA VaršavaWKT MERA Varšava 2
    obrazMartyna Kubka 2 2   0
    obrazUrszula Radwańska 6 6   2
     
    obrazElitsa Kostová 2 3   0
    obrazAleksandra Zuchańska 6 6   2
     
    obrazKamil Majchrzak 6 6   2
    obrazMichal Mikula 3 2   0
     
    obrazJerzy Janowicz 6 6   2
    obrazLuca Vanni 3 2   0
     
    obrazKania-Choduň / Kubka 6 4 10 2
    obrazRadwańska / Zuchańska 3 6 4 1
     
    obrazMajchrzak / Żuk 6     1
    obrazMikula / Vanni (**) 3     0

    (**) - se souhlasem stran se hrál pouze jeden set

    Složení týmu WKT MERA Varšava:
    Laura Koralnik
    Laura Koralnik

    Kristina Kucova

    Paula Ormaechea
    Paula Ormaechea

    Agnieszka Radwańska

    Urszula Radwańska

    Daria Snigur

    Aleksandra Zuchańska

    Mariusz Fyrstenberg

    Roberto Marcora

    Daniel Michalski

    Michal Mikula

    Piotr Pawlak

    Sergiy Stakhovsky
    Sergiy Stakhovsky

    Luca Vanni

    Tenisové kurty, kde se budou hrát zápasy ligy WKT MERA Varšava:
    WKT MERA Varšava

    Varšavský tenisový klub Mera
    02-389 Varšava, Al.
    Bohaterów Września 12 tel.: +48 22-823-63-82
    e-mail: sekretariat@wkt-mera.pl

    PŘIPOJ SE K NÁM

    DOPORUČUJEME

    KE STAŽENÍ