BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała II
Rozpis zápasů ligy BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała II
FRONTA | DATUM | TÝM | ODJEZD / DOMŮ |
---|---|---|---|
1 | 29. května 2022 | KT GAT Gdaňsk | DŮM |
2 | 4. června 2022 | TOTUU-ROYAL Zielona Góra | VÝLET |
3 | 2. července 2022 | GWARDIA Wrocław | DŮM |
4 | 16. července 2022 | AZS Łódź | VÝLET |
5 | 30. července 2022 | COME-ON Wrocław | DŮM |
6 | 6. srpna 2022 | WKS GRUNWALD Poznaň | VÝLET |
7 | 13. srpna 2022 | ZTT Złotoryja | VÝLET |
Výsledky ligového utkání 1. kola
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 3 |
KT GAT Gdaňsk | 4 |
Magdalena Baniak | 4 | 6 | 11 | 2 |
Martyna Mackiewicz | 6 | 3 | 9 | 1 |
Weronika Domańska | 4 | 6 | 10 | 2 |
Martyna Szpakowska | 6 | 4 | 4 | 1 |
Karol Filar | 77 | 6 | 2 | |
Zoltan Szabo | 65 | 2 | 0 | |
Marek Rehacek | 5 | 77 | 9 | 1 |
Maciej Kos | 7 | 65 | 11 | 2 |
Domańska / Baniak | 3 | 0 | 0 | |
Mackiewicz / Szpakowska | 6 | 6 | 2 | |
Filar / Rehacek | 6 | 2 | 5 | 1 |
Kos / Szabo | 3 | 6 | 10 | 2 |
Baniak / Rehacek | 6 | 2 | 7 | 1 |
Mackiewicz / Kos | 3 | 6 | 10 | 2 |
Výsledky ligového utkání 2. kola
TOTUU-ROYAL Zielona Góra | 0 |
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 6 |
Agnieszka Olszewska | 2 | 3 | 0 | |
Magdalena Baniak | 6 | 6 | 2 | |
Klaudie Wróbel | 0 | 1 | 0 | |
Weronika Domańska | 6 | 6 | 2 | |
Filip Bojko | 1 | 64 | 0 | |
Karol Filar | 6 | 77 | 2 | |
Rafał Szmyr | 1 | 1 | 0 | |
Marek Rehacek | 6 | 6 | 2 | |
Wróbel / Paluch | 2 | 3 | 0 | |
Domańska / Jodłowska | 6 | 6 | 2 | |
Stefaniak / Medyński | 2 | 6 | 6 | 1 |
Filar / Rehacek | 6 | 3 | 10 | 2 |
Výsledky ligového utkání 3. kola
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 0 |
GWARDIA Wrocław | 6 |
Justyna Jodłowska | 5 | 2 | 0 | |
Karolina Jaśkiewicz | 7 | 6 | 2 | |
Weronika Domańska | 2 | 6 | 4 | 1 |
Weronika Jasmina Foryś | 6 | 1 | 10 | 2 |
Marek Rehacek | 4 | 3 | 0 | |
Sandro Szic | 6 | 6 | 2 | |
Alan Bojarski | 4 | 5 | 0 | |
Juliusz Bienkiewicz | 6 | 7 | 2 | |
Domańska / Jodłowska (w / o) | - | - | 0 | |
Jaskiewicz/Forys | - | - | 2 | |
Bojarski / Rehacek (w/o) | - | - | 0 | |
Lis / Szic | - | - | 2 |
Výsledky ligového utkání 4. kola
AZS Łódź | 1 |
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 5 |
Anastasia Bozova | 2 | 2 | 0 | |
Linda Klimovičová | 6 | 6 | 2 | |
Magdalena Świerczyńska | 78 | 7 | 2 | |
Justyna Jodłowska | 66 | 5 | 0 | |
Aleksander Orlikowski (s / o) | - | - | 0 | |
Karol Filar | - | - | 2 | |
Oleh Dovhan (s / o) | - | - | 0 | |
Marek Rehacek | - | - | 2 | |
Bozova / Świerczyńska (w / o) | - | - | 0 | |
Domańska / Klimovičová | - | - | 2 | |
Dovhan / Orlikowski (s / o) | - | - | 0 | |
Filar / Rehacek | - | - | 2 |
Výsledky ligového utkání 5. kola
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 4 |
COME-ON Wrocław | 2 |
Justyna Jodłowska | 7 | 3 | 11 | 2 |
Oliwia Orlińska | 5 | 6 | 9 | 1 |
Natalia Kostka | 63 | 0 | 0 | |
Nina Hurkaczová | 77 | 6 | 2 | |
Karol Filar | 77 | 6 | 2 | |
Marcel Dzieło | 64 | 4 | 0 | |
Marek Rehacek | 79 | 66 | 10 | 2 |
Błażej Koniusz | 67 | 78 | 6 | 1 |
Jodłowská / Nováková | 7 | 6 | 2 | |
Hurkacz / Orlińska | 5 | 4 | 0 | |
Filar / Rehacek | 1 | 3 | 0 | |
Dzieło / Koniusz | 6 | 6 | 2 |
Výsledky ligového utkání 6. kola
WKS GRUNWALD Poznaň | 6 |
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 0 |
Sonia Pieczyńska | 6 | 61 | 14 | 2 |
Magdalena Baniak | 4 | 77 | 12 | 1 |
Xenia Bandurowská | 6 | 6 | 2 | |
Natalia Kostka | 1 | 2 | 0 | |
Jasza Szajrych | 6 | 6 | 2 | |
Karol Filar | 2 | 3 | 0 | |
Karol Drzewiecki | 6 | 6 | 2 | |
Kasper Czyrek | 3 | 4 | 0 | |
Bandurowska / Pieczyńska | 6 | 6 | 2 | |
Baniak / kostka | 3 | 1 | 0 | |
Drzewiecki / Szajrych | 6 | 6 | 2 | |
Pilíř / čistič | 2 | 2 | 0 |
Výsledky ligového utkání 7. kola
ZTT Złotoryja | 4 |
BKT ADVANTAGE Bielsko-B. II | 2 |
Ewa Czapulak | 6 | 2 | 10 | 2 |
Magdalena Baniak | 4 | 6 | 4 | 1 |
Natalia Turczuk | 7 | 710 | 2 | |
Veronika Nováková | 5 | 68 | 0 | |
Marcel Zieliński | 6 | 6 | 2 | |
Karol Filar | 2 | 3 | 0 | |
Wiktor Kubicz | 1 | 3 | 0 | |
Marek Rehacek | 6 | 6 | 2 | |
Czapulak / Turczuk | 77 | 1 | 10 | 2 |
Baniak / Nováková | 65 | 6 | 4 | 1 |
Kubicz / Zieliński (k) | 4 | - | 0 | |
Filar / Rehacek | 6 | - | 2 |
Složení týmu BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała II:
Magdalena Baniak
Weronika Domańska
Karina Gustowska
Justyna Jodłowska
Linda Klimovičová
Miriam Kołodziejowa
Natalia Kostka
Veronika Nováková
Alan Bojarski
Kacper Czyrek
Karol Filar
Marek Jaloviec
Jakub Jędrzejczak
Maxim Mrva
Vojtěch Petr
Marek Rehacek
Tenisové kurty, kde se budou hrát zápasy II. ligy BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała:
Beskidzki Tennis Club Advantage Bielsko-Biała
43-346 Bielsko-Biała, ul.
Ceramiczna 20 tel.: +48 792 707 074
e-mail: bkt.advantage@op.pl