GALA SLSA podsumowała 2. edycję LOTTO SuperLIGI!

GALA SLSA podsumowała 2. edycję LOTTO SuperLIGI!

Odbywająca się w budynku GPW w Warszawie Gala SLSA była ostatnim akordem tegorocznych rozgrywek LOTTO SuperLIGI. Podczas wydarzenia, którego sponsorem głównym był KGHM Polska Miedź S.A., pojawili się przedstawiciele świata sportu, biznesu oraz kultury.

Dzień po zakończonych rozgrywkach LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2k23, w których po tytuł Drużynowego Mistrza Polski sięgnął BKT Advantage Bielsko-Biała, po srebro OSAVI TENNIS TEAM Kalisz, a brąz - CKT Grodzisk Mazowiecki, zawodnicy i trenerzy zamienili dresy na eleganckie kreacje, uczestnicząc w Gali SLSA, która kończyła i podsumowała tegoroczny sezon LOTTO SuperLIGI. Podczas trwającego kilka godzin wydarzenia przedstawiciele zwycięskich klubów ponownie mogli wznieść puchary za medalowe pozycje w DMP, a wybrani zawodnicy i zawodniczki otrzymać statuetki Enea MVP kolejek sezonu zasadniczego. Na scenie pojawił się między innym Jasza Szajrych z WKS Grunwald Poznań - laureat 1. kolejki i 6. kolejki czy Maks Kaśnikowski (CKT Grodzisk Mazowiecki) - MVP 5. kolejki.

Gala była również doskonałą okazją do podsumowania całego sezonu oraz zakończonego w niedzielę FINAL FOUR. Krótkie materiały wideo w formie spotów aż buzowały od emocji. Podczas Gali swoje pięć minut mieli również przedstawiciele sponsorów i partnerów, którzy zostali nagrodzeni, a bez których zaangażowania rozgrywki ligowe nie doszłyby do skutku. Ważnym elementem Gali SLSA było przedstawienie nowego partnera biznesowego projektu. Mykola Udianskyi od lat działa w branży cyfrowej oraz blockchain. jest współzałożycielem i właścicielem czterech giełd kryptowalut znajdujących się w światowym TOP-100 według kapitalizacji rynkowej oraz wielkim fanem i popularyzatorem tenisa ziemnego. Z racji swojego doświadczenia oraz prowadzonej, międzynarodowej działalności biznesowej, nowy partner będzie doskonałym ambasadorem projektu przy wprowadzaniu go na globalne rynki.

W roli prowadzących galę wcielili się znany komentator tenisa Marek Furjan oraz dziennikarka Polsat Sport Agnieszka Łapacz. Cześć artystyczna należała do wyjątkowej artystki o pseudonimie Bryska, która wprowadziła dźwiękami swojej muzyki wszystkich uczestników w dobry nastrój. Warto nadmienić, że wśród gości pojawili się również przedstawiciele show-biznesu, a możliwości zrobienie zdjęcia na ściance cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podczas Gali prezes SuperLIGA S.A., Patryk Gajda, podsumował cały rok krótkim komentarzem. - Zakończony sezon był niesamowitym widowiskiem, obfitującym w szereg emocji, przy udziale setek towarzyszących nam kibiców. Nie mogę doczekać się tego, co będzie w następnym sezonie. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom, sztabom i ludziom, którzy tworzą SuperLIGĘ. Przede wszystkim zaś sponsorom, bez których takie przedsięwzięcie nie miałoby miejsca. Liczę na owocną współpracę w przyszłym sezonie.

Gala SLSA upłynęła w miłej atmosferze, a zbudowane relacje z pewnością umożliwią SuperLIDZE S.A. dalszy dynamiczny rozwój w kolejnych sezonach.

Sponsorem głównym wydarzenia był KGHM Polska Miedź S.A.

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama