Zbliża się Gala LOTTO SuperLIGI

  Zbliża się Gala SLSA!

  W najbliższy poniedziałek odbędzie się Gala SLSA, będąca zwieńczeniem tegorocznej edycji LOTTO SuperLIGI. Sponsorem głównym Gali jest KGHM Polska Miedź S.A.

  Trwające rozgrywki LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2k23 nie są ostatni akordem tegorocznego sezonu jedynej na świecie w pełni zawodowej ligi tenisa. Dzień po jej zakończeniu w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala SLSA, będąca podsumowaniem tegorocznych, tenisowych zmagań.

  Podczas Gali władze SuperLIGI S.A. podsumują zakończony sezon ligowy. Zostaną uhonorowane najlepsze zespoły, a zwycięzcy tytułu Enea MVP zostaną nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami. Zbliżające się wydarzenie to również doskonała okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy tworzą lub przyczyniają się do organizacji rozgrywek. Podczas Gali SLSA nie zabraknie bowiem przedstawicieli sponsorów oraz partnerów medialnych ligi. 

  Poniedziałkowe wydarzenie to również możliwość przedstawienia planów związanych z dalszym rozwojem tego projektu. Tuż przed Galą odbędzie się konferencja prasowa, podczas której sternicy SuperLIGI S.A. zaprezentują mediom nowego, międzynarodowego partnera biznesowego.

  SLSA to poza częścią oficjalną również okazja do budowania relacji pomiędzy światami tenisa oraz biznesu, które wzajemnie się przenikają. Rozmowy prowadzone będą przy dźwiękach muzyki wyjątkowej artystki o pseudonimie Bryska, która wprowadzi uczestników w wyjątkowy nastrój. Z kolei najlepsi kucharze z restauracji Belvedere zadbają o to, aby odpowiednie wrażenia artystyczne szły w parze ze smakowymi. 

  Oficjalny start Gali zaplanowano na godzinę 19:00. Wcześniej, bo o godz. 18:30 na przybyłych gości będą czekać welcome drinki.

  Sponsorem głównym Gali SLSA jest KGHM Polska Miedź S.A.

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama