KidsCUP - SuperLIGA

  KidsCUP - SuperLIGA

  KidsCUP to profesjonalny cykl siedmiu turniejów dla dzieci do lat 10., który będzie rozgrywany równolegle z zawodowymi rozgrywkami SuperLIGI.

  - SuperLIGA tenisa to nie tylko rywalizacja najlepszych zawodniczek i zawodników. Tworzymy również przestrzeń do rozwoju młodych talentów, które za kilka lat mogą triumfować na światowych kortach. To ważne, by już dziś wychowywać następców naszych najlepszych polskich tenisistów – podkreśla Danuta Dmowska-Andrzejuk.

  Jest o co walczyć. Nagrodą dla zwycięzców całego cyklu, jest miejsce w KidsCUP Team - wyjątkowej drużynie młodych talentów.

  - Najbardziej utytułowani adepci tenisa będą otoczeni 2-letnią opieką ekspertów. Będzie to polegać między innymi na obserwowaniu ich postępów, konsultacjach przed najważniejszymi startami, wspólnych wyjazdach na kluczowe turnieje czy profesjonalne doradztwo w zakresie prowadzenia młodego zawodnika - wylicza Artur Bochenek. Korzystając z doświadczenia chcemy wprowadzić najmłodszych polskich tenisistów oraz ich rodziców w profesjonalny świat sportu. Być dla nich merytorycznym wsparciem i podporą w podejmowaniu najważniejszych decyzji – dodaje wiceprezes zarządu i założyciel SuperLIGA S.A.

   

   

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama