FINAL FOUR

  Co, gdzie, kiedy podczas FINAL FOUR?

  W środę 7 grudnia o godz. 17:00 w hali CRS w Zielonej Górze odbędzie się konferencja prasowa rozpoczynająca LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2K22. Z dziennikarzami spotkają się prowadzący Marek Furjan oraz kapitanowe drużyn i Zarząd SuperLIGA S.A. Zawodnicy i kibice czekają na tę chwilę już od dawna, ponieważ to właśnie podczas konferencji rozlosowane zostaną półfinałowe pary.

   

   

  W czwartkowy poranek rozpoczynamy trzy dni finałowej rywalizacji LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR, które zaplanowane zostały przez organizatorów według poniższego ramowego planu gier:

  •  dwa mecze singlowe kobiet
  •  dwa mecze singlowe mężczyzn
  •  mecz gry podwójnej kobiet
  •  mecz gry podwójnej mężczyzn

  Każde spotkanie (Klub vs Klub) będzie trwało do rozstrzygnięcia (możliwe wyniki 4:0, 5:1 4:2 lub mikst przy stanie 3:3). W momencie rozstrzygnięcia wyniku kolejne mecze nie będą już rozgrywane.

  • 8 grudnia - Rozpoczęcie gier godz. 10:00 / Półfinał 1 + Półfinał 2
  • 9 grudnia - Rozpoczęcie gier godz. 10:00 / Mecz o 3 miejsce
  • 10 grudnia - Rozpoczęcie gier godz. 10:00 / Finał

   

  Wszystkich kibiców zapraszamy już od czwartku do kibicowania na trybunach przepięknie przygotowanego obiektu CRS w Zielonej Górze oraz śledzenia rywalizacji najlepszych klubów w transmisji streaming na kanale SLiga.TV. W piątek od godziny 15:00 pojawimy się także z przekazem na żywo na dedykowanych kanałach Polsat Sport Premium, gdzie do samego końca będzie można śledzić walkę o medale. Zapraszamy również do śledzenia naszych social mediów, w których czeka na kibiców wiele niespodzianek i atrakcyjnych relacji.

  Przed nami wyjątkowe święto tenisa z udziałem gwiazd światowego formatu. Nie zabraknie sportowych emocji, radości zwycięzców i smutku przegranych. Czekają nas historyczne ligowe rozstrzygnięcia.

  Bądźcie w te dni z nami!

   

   

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama