losowanie LOTTO SuperLIGI

  Rozlosowano pierwszy sezon LOTTO SuperLIGI

  Teraz wszystko jest już jasne. LOTTO SuperLIGA i forBET 1. LIGA poznały szczegóły swoich terminarzy. W studiu telewizji Polsat Sport Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz dobierali kulki tak, by w harmonogramie rozgrywek najlepszej zawodowej ligi na świecie nie było żadnych wolnych miejsc. Gwiazdy polskiego tenisa były niespodzianką programu, lecz ich występ był absolutnie nieprzypadkowy. Oboje już od 29 maja będą brać udział w rozgrywkach.

  W studiu nie zabrakło zarządu LOTTO SuperLIGI, a także prezesa Polskiego Związku Tenisowego. Danuta Dmowska-Andrzejuk, Artur Bochenek oraz Mirosław Skrzypczyński byli gośćmi Pauliny Chylewskiej i Tomasza Lorka. Gościem specjalnym programu był reprezentujący zawodników obydwu lig Grzegorz Panfil (KT KUBALA Ustroń), który w fachowy sposób skomentował wyniki losowania.

  Już 29 maja w obydwu zawodowych ligach tenisowych dojdzie do pierwszych spotkań. Mecze kolejki transmitowane będą na żywo w Polsacie Sport, w którym emitowany będzie również magazyn ligowy podsumowujący postęp zawodów. Pozostałe mecze transmitowane będą za pomocą streamingu na specjalnie dedykowanej do tego platformie. Serdecznie zapraszamy!

  #LOTTOSuperLIGA #forBET1LIGA #PolsatSport #AgnieszkaRadwańska #JerzyJanowicz

   

   

   

   

   

   

   

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama