Co, gdzie, kiedy w LOTTO SuperLIDZE

Co, gdzie, kiedy w LOTTO SuperLIDZE - 3. kolejka

Emocje tenisowe w domach milionów Polaków zagościły już na dobre. Nie zdążyliśmy nacieszyć się triumfem Igi Świątek w Paryżu, a już na trawiastych kortach Wimbledonu zaskakują nas kolejni biało-czerwoni. Na krajowych kortach też nie wieje nudą. Po krótkiej przerwie wraca LOTTO SuperLIGA. 3 kolejka zapowiada się bardzo interesująco, a walka o czołową czwórkę wkracza w decydującą fazę. Sprawdźmy zatem co czeka nas w nadchodzący weekend:

  • PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań vs. CKT Grodzisk Mazowiecki
  • KT KUBALA Ustroń vs. KS GÓRNIK Bytom
  • BKT Advantage Bielsko - Biała vs. OSAVI TENNIS TEAM Kalisz
  • WKT MERA Warszawa - AZS Poznań

Spotkanie KOLEJKI zawita w ten weekend do stolicy Wielkopolski na przepięknie położony obiekt Parku Tenisowego Olimpia. Rywal nie byle jaki, faworyt inauguracyjnego sezonu LOTTO SuperLIGI - CKT Grodzisk Mazowiecki. Dla Gospodarzy to mecz z gatunku tych ostatniej szansy. Porażka może bardzo skomplikować im walkę o FINAL FOUR. Dla drużyny CKT zwycięstwo to praktycznie pewny awans do grudniowych finałów, a to sprawia, że w niedziele możemy być świadkami olbrzymich emocji.

W Poznaniu rozgrywkom zawodowych tenisistów towarzyszyć będzie, jak zawsze na spotkaniach kolejki, turniej tenisowy dla dzieci z cyklu FRUTUŚ KidsCUP Tour. Rywalizacja nadziei polskiego tenisa rozpocznie się już w sobotę, a na niedzielę zaplanowane zostały najważniejsze mecze decydujące o zwycięstwie w turnieju oraz o punktach do rankingu Race To Masters.

Mecz KOLEJKI, na który zapraszamy wszystkich przed telewizory, transmitować na żywo będziemy ze znanego już dobrze kibicom LOTTO SuperLIGI, obiektu w Ustroniu. Miejscowy KT KUBALA Ustroń zmierzy się, w meczu drużyn aspirujących o najwyższe cele, z liderem rozgrywek - KS GÓRNIK Bytom. W tym spotkaniu może dojść do wielu ciekawych pojedynków, jednak wybraliśmy dla kibiców mecz, który naszym zdaniem przysporzy wielu emocji, niekonwencjonalnych zagrań i walki o każdą piłkę do samego końca: Lukas ROSOL (KT KUBALA Ustroń) vs. Vit KOPRIVA (KS GÓRNIK Bytom). Mecz oraz transmisja na antenie Polsat Sport rozpocznie się o godzinie 12:30.

Wszystkie pierwsze mecze w spotkaniach, tradycyjnie już rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:00. Pół godziny wcześniej odbędą się oficjalne prezentacje drużyn. Zapraszamy gorąco wszystkich do kibicowania na trybunach i przed telewizorami na antenie Polsat Sport.

Wyniki na żywo

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama