Martyna Kubka SuperLiga

Enea MVP 6. Kolejki dla Martyny Kubki

Martyna Kubka, zawodniczka CKT Grodzisk Mazowiecki, zdobyła dwa wartościowe punkty dla swojej drużyny i została uznana za Enea MVP szóstej kolejki rozgrywek LOTTO SuperLIGI.

Martyna zaprezentowała solidny tenis i wolę walki w pojedynku gry singlowej przeciwko Stefanii Rogozińskiej – Dzik (KS Górnik Bytom). Mecz, jak to zazwyczaj bywa w kobiecym tenisie, przebiegał falowo. W pierwszym secie, po wyrównanej walce, lepsza okazała się Martyna, drugi set zdominowała jednak Stefania. O wszystkim zdecydował super-tie-break, który zapewnił kibicom ogrom emocji. Jego początek należał do Stefanii, która wygrywała 9:2. Martyna pokazała jednak wolę walki i ostatecznie wygrała cały pojedynek 6:4 1:6 12:10.

Zawodniczka CKT Grodzisk Mazowiecki wystąpiła również w pojedynku deblowym w parze z Iriną Barą. W meczu przeciwko Weronice Falkowskiej i Stefanii Rogozińskiej – Dzik zaprezentowały dobry tenis i zdobyły kolejny punkt dla swojego klubu. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 6:3.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Nagrodę MVP LOTTO SuperLIGI przyznaje Kapituła w składzie:
    Danuta Dmowska-Andrzejuk - prezes zarządu SuperLiga S.A.
    Artur Bochenek - wiceprezes zarządu SuperLiga S.A.
    Mirosław Skrzypczyński - prezes Polskiego Związku Tenisowego
    Grzegorz Wójcik - komisarz SuperLIGI

MVP (od angielskiego Most Valuable Player) to formuła przyznawania nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.