enel-sport Partnerem Medycznym

  enel-sport Partnerem Medycznym LOTTO SuperLIGI

  enel-sport drugi rok z rzędu został Partnerem Medycznym LOTTO SuperLIGI. Współpraca zakłada profesjonalne wsparcie oraz opiekę fizjoterapeutyczną zawodników podczas wszystkich spotkań ligi tenisowej.

  Trwające rozgrywki tenisowe LOTTO SuperLIGI zyskały Partnera Medycznego. Po raz kolejny o zdrowie oraz komfort fizyczny zawodników podczas sezonu zasadniczego oraz turnieju finałowego FINAL FOUR zadba enel-eport, klinika ortopedii i rehabilitacji należąca do Grupy ENEL- MED. W ramach współpracy w sezonie 2023 Partner Medyczny będzie zapewniał obstawę fizjoterapeutyczną podczas wszystkich rozgrywek.

  - Cieszymy się, że po raz kolejny możemy uczestniczyć w tak wyjątkowym i unikalnym projekcie, jakim jest LOTTO SuperLIGA. Pierwsze w pełni profesjonalne, tenisowe rozgrywki ligowe to szansa dla młodych, perspektywicznych zawodników na to, aby wypłynąć na szersze wody i sprawdzić się w starciach z bardziej doświadczonymi rywalami. Jako enel-sport mamy duże doświadczenie w szeroko rozumianej opiece medycznej nad tenisistami począwszy od juniorów, kończąc na seniorach z czołowych miejsc ATP i WTA. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby uczestnicy LOTTO SuperLIGI mogli rywalizować o tytuł Drużynowego Mistrza Polski, unikając jakichkolwiek urazów oraz kontuzji. – powiedział Jacek Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

  Partnerstwo obejmie również odbywający się równolegle do rozgrywek LOTTO SuperLIGI cykl turniejów dla dzieci do lat 11 - KidsCUP TOUR „Śladami Tenisowych Mistrzów”. enel-sport ufunduje nagrody dla ośmiu najlepszych dziewczynek i ośmiu najlepszych chłopców w turnieju, a także sześciu zawodników KidsCUP TEAM w postaci pełnej oceny funkcjonalnej oraz badania laboratoryjnego.

  Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy. W gronie sponsorów znaleźli się również: PZU, Krajowa Grupa Spożywcza, Enea, Kanga z Recman oraz enel-sport jako Partner Medyczny.


  Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama