SuperLIGA SA oznamuje strategická rozhodnutí a zřízení poradního sboru

SuperLIGA SA, manažer LOTTO SuperLIGA, oznámil zřízení poradního sboru. Toto rozhodnutí bylo přijato po setkání s valnou hromadou akcionářů, zástupci dozorčí rady a ekologických konzultacích.

Klíčová rozhodnutí a nové směry vývoje v SuperLIGA SA

Během valné hromady akcionářů společnosti SuperLIGA SA, která řídila projekt LOTTO SuperLIGA, byla přijata klíčová rozhodnutí týkající se budoucnosti společnosti. Mimo jiné došlo ke změnám v dozorčí radě a byly představeny plány rozvoje na další sezóny.

Ligoví hráči na kurtech v Austrálii – shrnutí druhého týdne

Ve druhém týdnu Australian Open se utkalo několik účastníků LOTTO SuperLIGA. Jeden z nich se vrátil domů s grandslamovým titulem!

Ligoví hráči na kurtech v Austrálii - shrnutí prvního týdne

Celkem 26 účastníků z posledních dvou ročníků LOTTO SuperLIGA se zúčastnilo všech letošních soutěží Australian Open. Někteří z nich ve druhém týdnu turnaje bojují o sny a velké peníze.

PZU - Hlavní sponzor LOTTO SuperLIGA

Druhá sezóna LOTTO SuperLIGA je u konce. Několik měsíců jsme s nadšením bojovali o titul mistra Polska družstev v tenise. Tohoto celosvětově unikátního projektu plně profesionální tenisové ligy se zúčastnilo osm týmů.

V LOTTO SuperLIGA nebyly žádné slabé týmy

O vysoké sportovní úrovni soutěže, spolupráci s kluby, zaměření na mladé hráče a plánech do budoucna nám řekl Artur Bochenek , místopředseda představenstva SuperLIGA SA

GALA SLSA shrnul 2. ročník LOTTO SuperLIGA!

Posledním tónem letošního ročníku soutěže LOTTO SuperLIGA byl galavečer SLSA, který se konal v budově varšavské burzy. Během akce, jejímž hlavním sponzorem byla společnost KGHM Polska Miedź SA , vystoupili zástupci světa sportu, obchodu a kultury.

LOTTO SuperLIGA s novým partnerem

Mykola Udianskyi , se připojil ke skupině obchodních partnerů LOTTO SuperLIGA, jediné plně profesionální tenisové ligy na světě .

Tomáš Macháč s titulem Enea MVP FINAL FOUR

Vítězem Enea MVP FINAL FOUR 2023 Čech Tomáš Machac . Jeden z lídrů bielského týmu vyhrál obě dvouhry během závěrečné bitvy o titul Mistrovství Polska družstev.

Gala SLSA se blíží!

Příští pondělí se bude konat galavečer SLSA, který je vyvrcholením letošního ročníku LOTTO SuperLIGA. Hlavním sponzorem Gala je KGHM Polska Miedź SA

V Kozerki se nekonala žádná senzace. Bielsko-Biała se zlatem

Známe všechny výsledky v LOTTO SuperLIDZE 2k23. Již druhým rokem po sobě získal mistrovský titul BKT Advantage Bielsko-Biała, který ve finále porazil OSAVI TENNIS TEAM Kalisz 4:0. Bronz vybojovali domácí - CKT Grodzisk Mazowiecki po porážce KT KUBALA Ustroň 4:2.

Bielsko-Biała blízko zlata. CKT jeden krok od pódia

V sobotu proběhly první zápasy finále a zápas o 3. místo během LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23. V boji o zlato vede BKT Advantage Bielsko-Biała 3:0 s OSAVI TENNIS TEAM Kalisz. V zápase o bronz, CKT Grodzisk Mazowiecki vyhrává 3-0 proti KT KUBALA Ustroń.

O titul budou hrát Bielsko-Biała a Kalisz!

Páteční semifinále LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2k23 přineslo očekávané emoce. BKT Advantage Bielsko Biała porazil CKT Grodzisk Mazowiecki 4:1 a OSAVI TENNIS TEAM Kalisz senzačně porazil KT KUBALA Ustroń po smíšené čtyřhře 4:3. Takovou výslednou skladbu předpovídal málokdo!

Hvězdy světového formátu na kurtech v Kozerki!

Semifinálové zápasy LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23 . BKT Advantage Bielsko-Biała se utká s hostitelským CKT Grodzisk Mazowiecki a KT KUBALA Ustroń se utká s OSAVI TENNIS TEAM Kalisz. Všechny týmy mají mnoho uznávaných domácích i zahraničních jmen.

Známe semifinálové dvojice FINAL FOUR!

Během čtvrteční tiskové konference zahajující soutěž LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2k23 byly vylosovány semifinálové dvojice. BKT Advantage Bielsko-Biała se utká s hostitelským CKT Grodzisk Mazowiecki a KT KUBALA Ustroń se utká se senzací letošní sezóny, OSAVI TENNIS TEAM Kalisz.

Nechme se unést touto atmosférou a emocemi provázejícími fandění!

Grzegorzem Józefem Benedykcińskim o podpoře místního sportu ze strany obce, budování silných vztahů a citových vazeb mezi místní vládou a obyvateli a o nadcházejících tenisových emocích v Kozerki . Obec Grodzisk Mazowiecki je partnerem LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23.