Co, gdzie, kiedy w LOTTO SuperLIGA

Co, gdzie, kiedy w LOTTO SuperLIDZE - 2. kolejka

Kochani! Mamy wielką przyjemność zaprosić na drugą kolejkę rozgrywek LOTTO SuperLIGI. Po wielkich emocjach, które towarzyszyły premierowej w historii polskiego tenisa rywalizacji klubów 29 maja, szybko nadchodzi czas na niemniej frapujące i zapowiadające się wyjątkowo ciekawie spotkanie w Bytomiu, Warszawie, Poznaniu i Grodzisku Mazowiecki. Spójrzmy na układ par, które zagrają 5 czerwca:

2. kolejka, 5 czerwca 2022

KS GÓRNIK Bytom - OSAVI TENIS TEAM Kalisz 
WKT MERA Warszawa - PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań
AZS TENIS Poznań - KT KUBALA Ustroń
CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała

Początek wszystkich spotkań o godzinie 10:00, chwilę wcześniej o godzinie 9:30 na wszystkich ligowych kortach tenisowych w Polsce odbędzie się prezentacja drużyn. Wszystkie informacje o klubach, w tym adresy obiektów gospodarzy w II kolejce, kibice znajdą na stronie - KLUBY

Przebojowo zapowiada się rywalizacja w Grodzisku Mazowieckim, gdzie dojdzie do starcia klubów uważanych przez obserwatorów za faworytów rozgrywek. To bez wątpienia mecz, który możemy określić mianem meczu sezonu. Zwycięzca może być tylko jeden. W spotkaniu kolejki - bo taki status ma ta gra - emocje będą z pewnością niecodzienne. Kto będzie królem tenisowej niedzieli na Mazowszu? Dowiemy się już w niedzielne popołudnie.

W Grodzisku dojdzie też do meczu kolejki. W ciągu najbliższych kilkunastu godzin poznamy przeciwnika Jerzego Janowicza z CKT. Kto stawi czoła znakomitemu polskiemu tenisiście? Jakie będą losy tej rywalizacji? Wszystkich, którzy nie zdecydują się na osobisty udział i podróż do kompleksu w Kozerkach, zapraszamy przed ekrany telewizji Polsat Sport, która transmitować będzie mecz kolejki o godzinie 12:30.

STREAMING

Oglądaj transmisje na kanale streamingowym

SLIGA.TV
LIVE SCORES

Śledź na żywo ligowe wyniki, tabele, statystyki

SLIGA.STATSCORE.COM

Zapraszamy jednocześnie na relacje z naszego studia live, które nadawać będzie przez cały czas trwania spotkania w Grodzisku Mazowieckim – eksperci, zawodnicy, VIP-y oraz sporo niespodzianek. Wielkie emocje gwarantowane!

Do zapoznania się z kompletem wyników oraz tabelą po pierwszej kolejce zapraszamy do zakładki - WYNIKI

Po jej analizie można łatwo dojść do wniosku, że emocji możemy spodziewać się w każdym z niedzielnych pojedynków, bo… jest sporo do udowodnienia podczas TENISOWEJ NIEDZIELI.

Spotkaniu kolejki towarzyszyć będzie oczywiście kolejny z cyklu turniejów FRUTUŚ KidsCUP TOUR. Tym razem na obiektach CKT Grodzisk Mazowiecki do pojedynku staną młodzi debliści. Pierwszy turniej przebiegał w fantastycznej i dynamicznej atmosferze, podobnych emocji spodziewamy się również teraz. Więcej informacji - KIDSCUP.ORG

 

INFORMACJE DLA MEDIÓW

Przypominamy, że akredytować na mecze LOTTO SuperLIGI można się jedynie poprzez system ACCREDITO w zakładce naszych rozgrywek. Proces akredytacyjny już ruszył, zakończy się w niedzielę o godzinie 8:00. Akredytacje będzie można odbierać w wyznaczonych punktach na terenie klubów-gospodarzy. Jednocześnie informujemy, że 30 minut po zakończeniu spotkania kolejki odbędzie się konferencja prasowa z udziałem kapitanów oraz wybranych zawodników obu drużyn.

 

2. kolejka Lotto SuperLiga

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama