LOTTO SuperLIGA SuperPARTNERZY

SuperPARTNERZY!

Razem tworzymy Najlepszą Zawodową Ligę Na Świecie!

Wielkie rzeczy zawsze są sumą rzeczy mniejszych i nigdy nie przychodzą łatwo, jednak kiedy powstają, najczęściej są wysiłkiem zbiorowym. LOTTO SuperLIGA powstała, ponieważ w przełomową dla polskiego sportu, a polskiego tenisa w szczególności ideę uwierzyła spora grupa myślących wizjonersko partnerów projektów. Dziś – po pierwszej, a przed drugą kolejką – jesteśmy i chcemy powiedzieć, że dziękujemy, że Wy – nasi SuperPARTNERZY – jesteście z nami!

Najlepsza Zawodowa Liga Na Świecie – do tego dążymy i jest to poważna dla nas deklaracja. Jeszcze przed pierwszą kolejką gier LOTTO SuperLIGI organizacyjnym rozmachem krok po kroku udowadnialiśmy, że tę właśnie ideę realizujemy. A 29 maja rozegraliśmy pierwszą kolejkę polskiej tenisowej ligi i… stworzyliśmy historię.

Dziś nie wiemy, jak ta historia się potoczy, choć plany są tylko ambitne. Już teraz w składach klubów nie brakuje znakomitych tenisowych nazwisk, a zarówno kluby, jak i my mamy w tym temacie tylko rosnący apetyt. Wierzymy, że grudniowe starcie finałowe będzie kolejnym rozdziałem historii polskiego sportu, który zapiszemy razem z naszymi SuperPARTNERAMI i kibicami, którzy będą licznie odwiedzać TenisoweNIEDZIELE w wielu polskich miastach.

Raz jeszcze dziękujemy, że razem z nami konsekwentnie realizujecie wszystkie punkty rewolucji w polskim tenisie. Pierwsze efekty już widać, kolejne przyjdą niebawem.

Bez Was to by się nie wydarzyło. Dziękujemy!

LOTTO

forBET

Esvelo

Frutuś

Enea

CarNet

Uni Logistics

OSAVI

E-kantor

Drog Bruk

KGHM

Recman

Team Group

Polski Holding Hotelowy

Wody Mineralne Jantar

Tretorn

Enel Sport

Strefa Tenisa

Polsat Sport

Radio Eska

Przegląd Sportowy

WebReklama

Tenis Magazyn

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Niepodległa

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA

Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama