LOTTO SuperLIGA SuperPARTNERZY

  SuperPARTNERZY!

  Razem tworzymy Najlepszą Zawodową Ligę Na Świecie!

  Wielkie rzeczy zawsze są sumą rzeczy mniejszych i nigdy nie przychodzą łatwo, jednak kiedy powstają, najczęściej są wysiłkiem zbiorowym. LOTTO SuperLIGA powstała, ponieważ w przełomową dla polskiego sportu, a polskiego tenisa w szczególności ideę uwierzyła spora grupa myślących wizjonersko partnerów projektów. Dziś – po pierwszej, a przed drugą kolejką – jesteśmy i chcemy powiedzieć, że dziękujemy, że Wy – nasi SuperPARTNERZY – jesteście z nami!

  Najlepsza Zawodowa Liga Na Świecie – do tego dążymy i jest to poważna dla nas deklaracja. Jeszcze przed pierwszą kolejką gier LOTTO SuperLIGI organizacyjnym rozmachem krok po kroku udowadnialiśmy, że tę właśnie ideę realizujemy. A 29 maja rozegraliśmy pierwszą kolejkę polskiej tenisowej ligi i… stworzyliśmy historię.

  Dziś nie wiemy, jak ta historia się potoczy, choć plany są tylko ambitne. Już teraz w składach klubów nie brakuje znakomitych tenisowych nazwisk, a zarówno kluby, jak i my mamy w tym temacie tylko rosnący apetyt. Wierzymy, że grudniowe starcie finałowe będzie kolejnym rozdziałem historii polskiego sportu, który zapiszemy razem z naszymi SuperPARTNERAMI i kibicami, którzy będą licznie odwiedzać TenisoweNIEDZIELE w wielu polskich miastach.

  Raz jeszcze dziękujemy, że razem z nami konsekwentnie realizujecie wszystkie punkty rewolucji w polskim tenisie. Pierwsze efekty już widać, kolejne przyjdą niebawem.

  Bez Was to by się nie wydarzyło. Dziękujemy!

  LOTTO

  forBET

  Esvelo

  Frutuś

  Enea

  CarNet

  Uni Logistics

  OSAVI

  E-kantor

  Drog Bruk

  KGHM

  Recman

  Team Group

  Polski Holding Hotelowy

  Wody Mineralne Jantar

  Tretorn

  Enel Sport

  Strefa Tenisa

  Polsat Sport

  Radio Eska

  Przegląd Sportowy

  WebReklama

  Tenis Magazyn

  Ministerstwo Sportu i Turystyki

  Niepodległa

   

  Artykuły polecane

  DOŁĄCZ DO NAS

  POLECAMY

  DO POBRANIA

  Witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama